Współpracownicy i Klienci

Współpracownicy

Artur Woźniak

Artur Wozniak

Od 16 lat pracuje na różnych stanowiskach menadżerskich (CSO, CEO) w firmach międzynarodowych. Posiada bogate doświadczenie w obszarach sprzedaży, zarządzania strategicznego, zarządzania produkcją, ciągłego doskonalenia. Zajmuje się problematyką szczupłego zarządzania, wdrażania dobrych praktyk i rozwojem potencjału ludzkiego. Pracuje z metodą Harada. Jest jedynym w Polsce certyfikowanym instruktorem tej
metody.
Rozwijał i restrukturyzował obszary sprzedaży zarówno w kraju jak i na rynkach eksportowych. Ma doświadczenia transformacji i skutecznego zarządzania zmianą wielu obszarów przedsiębiorstwa.

a.wozniak@4bt.pl

Waldemar Narkiewicz

Waldemar Narkiewicz

Wieloletni praktyk w tworzeniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w międzynarodowych korporacjach. Z sukcesem wprowadzał na rynek polski wiele znanych marek. Posiada praktyczne doświadczenie w budowaniu strategicznych kierunków rozwoju przedsiębiorstwa, prowadzeniu procesów zmian strukturalnych i organizacyjnych. Tworzy i wdraża systemy rozwoju zawodowego i ocen pracowników w działach sprzedaży.
Specjalizuje się w negacjach handlowych, pracy z managerami działów sprzedaży. W swojej pracy duży nacisk kładzie na rozwój komunikacji interpersonalnej i inteligencji emocjonalnej.

w.narkiewiczk@4bt.pl

Tomasz Bednarczyk

Tomasz Bednarczyk

Negocjator, posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zarówno dla administracji państwowej jak i dla biznesu. Wieloletni manager budujący i szkolący zespoły zakupowe operujące w Polsce jak i za granicą. Specjalista w zakresie analizy kosztów, procedur i umów międzynarodowych. Doświadczony negocjator w obszarze kontraktowania inwestycji jak i optymalizacji kosztów.

 

t.bednarczyk@4bt.pl

Piotr Burzyk

Zdjecie PBWieloletni praktyk we wdrażaniu rozwiązań z zakresu corporate governance oraz systemów zarządzania opartych na standardach ISO. Posiada doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem korporacyjnym, kształtowaniu struktur organizacyjnych, optymalizowaniu i zapewnieniu ciągłości procesów biznesowych, tworzeniu procedur i wewnętrznych aktów normatywnych oraz wdrażaniu programów etycznych.

Pracował zarówno w biznesie, jak i administracji państwowej. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w sektorze publicznym posiada wiedzę w obszarze zapewnienia zgodności z przepisami prawa oraz procedurami administracyjnymi.

p.burzyk@4bt.pl